Fortepijono mokytojų konferencija Stasio Šimkaus konservatorijoje

Pateikta: 2016-01-19 08:33

2015 m. gruodžio 9 d. Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos koncertų salėje vyko XXIII-oji Žemaitijos muzikos ir meno mokyklų bei Stasio Šimkaus konservatorijos fortepijono mokytojų konferencija „Pianistų ruošimas konkursams. Laikmečio įtaka įvairių kūrinių atlikimui.“ Metodiniame seminare savo gerąja patirtimi dalinosi, vedė atviras meistriškumo pamokas Vytauto Didžiojo Universiteto Muzikos Akademijos fortepijono katedros vedėjas, docentas, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytojas metodininkas, pianistas Donaldas Račys. Seminaro koncerte girdėjome 32 jaunuosius pianistus.  Mokinių koncerte dalyvavo mokyklos 6 klasės mokinys Linas Drąsutis, koncertui Liną ruošė vyr. fortepijono mokytoja Jekaterina Samulionienė.