Konkursas ,,Mes – prieš korupciją“

Pateikta: 2018-12-04 16:06

Gruodžio 9-ąją minėsime Tarptautinę Antikorupcinę dieną. Šią dieną įvairiose pasaulio šalyse rengiamos diskusijos apie skaidrumą, privačių asmenų teises bei korupcijos atvejus.

Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius kartu su Kretingos rajono savivaldybės Antikorupcine komisija trečius metus organizavo mokinių kūrybinių darbų (piešinių, plakatų) konkursą ,,Mes-prieš korupciją“. Konkurso tikslas - atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią.

Konkurse dalyvavo 13-19 metų amžiaus mokiniai, kurie skirstomi pagal amžių į dvi grupes: I grupė – 13-15 metų; II grupė –16-19 metų. II-oje amžiaus grupėje II-ąją vietą laimėjo mūsų mokyklos mokinė Greta Venclauskaitė, o Roberta Diekontaitė pelnė padėką.Mokines konkursui ruošė dailės mokytoja metodininkė Ingrida Taujanskienė. Sveikiname. FOTO