Konkursas ,,Pravėriau vario vartelius"

Pateikta: 2021-04-29 16:51 (atnaujinta: 2021-05-31 11:33)

Keturioliktasis Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Pravėriau vario vartelius“  šiemet persikėlė į virtualią erdvę. Džiaugiamės ir nuoširdžiai dėkojame Respublikinio mokinių kūrybinių darbų konkurso ,,Pravėriau vario vartelius“ dalyviams, mokytojams, tėveliams.

Konkurso organizatoriai sulaukė 417 darbų iš 88 ugdymo įstaigų, mokinius ruošė 105 pedagogai. Darbai pateikti iš Alytaus, Biržų, Elektrėnų, Ignalinos, Joniškio Kauno, Kėdainių, Kelmės, Klaipėdos, Kretingos, Kupiškio. Marijampolės, Mažeikių, Molėtų, Palangos, Panevėžio, Plungės, Prienų, Radviliškio, Raseinių, Rietavo, Skuodo, Šalčininkų, Šiaulių, Šilalės, Šilutės, Tauragės, Trakų, Utenos, Vilkaviškio, Vilniaus miestų bei rajonų bendrojo ir neformaliojo ugdymo įstaigų

Konkursą organizavo Kretingos rajono Salantų meno mokykla. Renginio sumanytoja ir koordinatorė dailės mokytoja metodininkė Ingrida Taujanskienė. Konkurso partneriai - Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius ir Kretingos rajono švietimo centras. Konkurso tikslas - skatinti mokinius pažinti tautos kultūros paveldą, ugdyti pagarbą etninės kultūros tradicijoms, poreikį jas tęsti, puoselėti mokinių kūrybinius ir meninius gebėjimus.

Kūrybinius darbus vertino konkurso organizatorių sudaryta vertinimo komisija: Rimantas Kisielius, Vilniaus Žemynos gimnazijos dailės mokytojas metodininkas, dailės mokytojų asociacijos pirmininkas; Lina Nikartienė, Kretingos meno mokyklos dailės mokytoja metodininkė; Živilė Sabaliauskaitė, Kretingos Simono Daukanto progimnazijos dailės mokytoja metodininkė; Ingrida Taujanskienė, Kretingos rajono Salantų meno mokyklos dailės mokytoja metodininkė.

Dalyvių darbai buvo vertinami trijose amžiaus grupėse:  7 - 10 metų, 11 - 15 metų. ir  16 - 18 metų. Vertinimo komisija, vertindama kūrybinius darbus, skyrė pirmą, antrą ir trečią vietas kiekvienoje amžiaus grupėje ir atskiras nominacijas pagal konkurso temas. Konkurso laimėtojai  apdovanojami Kretingos rajono savivaldybės administracijos švietimo skyriaus padėkomis. Kiekvienoje grupėje  už kūrybiškumą ir meninę raišką skirtos Kretingos rajono Salantų meno mokyklos paskatinamosios padėkos.

Laimėtojams Padėkas išsiųsime paštu į mokyklas, visiems konkurso dalyviams organizatorių  Padėkas išsiųsime nurodytu elektroniniu paštu.

Konkurso laimėtojų ir kūrybiniai darbai, atrinkti parodai, eksponuojami virtualioje kūrybinių darbų parodoje.

Dėkojame mokytojams, kurie įkvėpė ir paskatino savo mokinius kūrybai. Nuoširdžiai dėkojame kūrėjams, kurie stebino savo idėjomis ir meistriškumu bei padovanojo pačias geriausias emocijas. Mes labai džiaugiamės tokia gausa gautų darbų ir nuoširdžiai tikime kad susitiksime kitais metais!

Konkurso laimėtojai

Konkurso ,,Pravėriau vario vartelius“ virtuali paroda