Konkursas ,,Vilnius 2019“

Pateikta: 2019-04-05 12:22

Š. m. kovo 19-23 dienomis Vilniuje vyko tradicinis tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“. Renginys sukvietė akordeono muzikos puoselėtojus, mokinius, studentus, jų pedagogus, atlikėjus iš viso pasaulio. Konkursas vyko dviem etapais – respublikinis ir tarptautinis. Dalyviai varžėsi savo kategorijose: solistų, ansamblių, kurios skirstomos pagal atlikėjų amžių ir orkestrų.

Skirtingose kategorijose konkurse dalyvavo du Salantų meno mokyklos kolektyvai: akordeonų trio ir akordeonų orkestras. Tarptautinio akordeonistų konkurso „Vilnius 2019“ respublikiniame ture mokyklos akordeonų trio: Dovydas Būtė, Karolis Bacys ir Matas Kuzminskas tapo III vietos laureatais, o Salantų meno mokyklos akordeonų orkestras tarptautiniame ture apdovanotas III vietos diplomu ir specialiu prizu.

Mokinius konkursui ruošė Salantų meno mokyklos akordeono mokytoja Sigutė Kryžauskienė. Šis konkursas – tai muzikinė šventė, galimybė pasisemti patirties iš kitų konkurso dalyvių, dalyvavimu konkurse garsinti savo mokyklą ir aplankyti Lietuvos sostinę. Sveikiname. Foto