Konkurso ,,Dainų dainelė” III etapas

Pateikta: 2016-02-05 08:30

Š. m. sausio 21 d. Kretingos meno mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso ,,Dainų dainelė” III etapas. Trečiajame etape buvo pakviestas dalyvauti mokyklos chorinio dainavimo 6 klasės mokinys Linas Drąsutis. Konkursui Liną ruošė mokytoja Vita Baužytė, koncertmeisterė Jekaterina Samulionienė. Dalyviai ir būsimi laureatai vertinami pagal šiuos kriterijus: intonavimą, vokalinius duomenis, ansambliškumą, repertuaro pasirinkimą ir interpretaciją, artistiškumą, sceninę kultūrą. Zoninių turų ir televizijos koncertuose pasirodo iki 5 tūkstančių jaunųjų dainininkų, akompanuojančių ansamblių dalyvių, Baigiamojoje konkurso laureatų šventėje, tradiciškai rengiamoje Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, koncertuoja per 300 jaunųjų dainininkų. Per visą ,,Dainų dainelės“ gyvavimo istoriją joje dalyvavo per 200 tūkstančių mokinių. Konkurso vertinimo balai ir atrinkti dalyviai į nacionalinį etapą bus paskelbti vasario pabaigoje.