Lietuvos architektūros perlai

Pateikta: 2017-06-01 16:08

Baigėsi menų studijos „Linksmos spalvos“ ir Vilniaus MSCB vaikų bibliotekos ,,Saulutė“ skelbtas respublikinis piešinių konkursas „Lietuvos architektūros perlai“, kurio pagrindinis tikslas – šviesti ir lavinti Lietuvos vaikus, skatinti jų kūrybišką požiūrį į mus supančią aplinką ir domėjimąsi įvairiais architektūros objektais, esančiais šalia mūsų. Konkursui buvo atsiųsta keli šimtai piešinių iš įvairių Lietuvos vietų, tad komisijai teko labai rimtai padirbėti, kol atrinko pačius gražiausius ir įdomiausius. Konkurse dalyvavo  mokyklos dailės skyriaus mokiniai. Galime pasidžiaugti, kad pirmos vietos laureato diplomu 13-19 metų amžiaus grupėje įvertintas mokinės Nedos Varpukauskaitės darbas (mokytoja Ingrida Taujanskienė. Sveikiname.