Meninės kūrybos konkursas ,,Kalėdinis atvirukas“

Pateikta: 2017-11-30 20:06

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizavo II-ąjį tarptautinį vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkursą „Kalėdinis atvirukas“. Jo dalyviai atsiuntė net 1498 originalias šventines miniatiūras.  Šios gražios iniciatyvos autorė – LR Seimo pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė. Konkurse buvo kviečiami dalyvauti trejų amžiaus kategorijų jaunieji kūrėjai. Kalėdinių atvirukų geografija plati ir įvairi – tai ir didžiųjų Lietuvos miestų, mažesnių miestelių, kaimų mokyklos, ir ugdymo įstaigos iš Ispanijos, Argentinos, Kroatijos, Ukrainos, Baltarusijos.

Šilta ir jauki kalėdinė dvasia, įamžinta vaikų sukurtuose atvirukuose, gruodį persikels į specialią konkurso parodą Lietuvos Respublikos Seimo parodinėse erdvėse. Iš kiekvienos amžiaus kategorijos dalyvių, be laureatų, atrinkta apie 20 darbelių, kurie atstovaus visoms šiųmečiam konkursui pateiktoms Lietuvos ir užsienio šalių moksleivių kalėdinėms miniatiūroms.

Mūsų mokyklos dailės skyriaus mokinės Roberta Diekontaitė ir Aistė Narvilaitė 11-14 m. amžiaus grupėje laimėjo laureato diplomus.  Mokines konkursui ruošė dailės mokytoja metodininkė Ingrida Taujanskienė. Sveikiname.