Mokestis už mokslą karantino laikotarpiu

Pateikta: 2020-05-28 17:15 (atnaujinta: 2020-05-28 17:33)

Karantino metu neformaliojo ugdymo įstaigų ugdytinių tėvams nebus taikomas mokestis

[Pateikta 2020-05-28]

Kretingos rajono savivaldybės taryba nusprendė neformaliojo ugdymo įstaigas lankančių vaikų tėvus atleisti nuo mėnesinio mokesčio už mokslą, karantino metu. Mokesčio nereikės mokėti nuo kovo 16 d. iki 2019–2020 mokslo metų pabaigos.

„Kadangi dauguma tėvų už mokslą sumoka už pusmetį ar visus metus iš anksto, jiems už atleidimą nuo mėnesinio mokesčio karantino laikotarpiu bus atliktos užskaitos iš ateinančių mokslo metų, o jeigu šie metai yra paskutiniai mokslo metai, priemoka bus grąžinta“, – sakė Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Asta Burbienė.

Kretingos rajono neformaliojo vaikų švietimo mokyklose iki 2019–2020 mokslo metų pabaigos ir toliau ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu.

Sprendimas DĖL ATLEIDIMO NUO MĖNESINIO MOKESČIO UŽ MOKSLĄ KRETINGOS RAJONO NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO MOKYKLOSE