Parama mokyklai

Pateikta: 2020-05-08 17:33 (atnaujinta: 2020-05-11 10:01)

Mieli Tėveliai/Globėjai/Rūpintojai, mokyklos darbuotojai, bendruomenės nariai!

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie pasinaudodami GPM paramos galimybe  2019 metais 2 proc. paramą skyrė mokyklai.

Ir šiais metais maloniai kviečiame skirti 1,2 proc. sumokėto pajamų mokesčio Salantų meno mokyklai. Už surinktas lėšas, mokykla planuoja įsigyti naujų mokymo priemonių, reikalingų kokybiškam ugdymo procesui įgyvendinti.

Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymas sudaro galimybę teikti paramą neatvėrus piniginės. Kiekvienas Lietuvos pilietis 1,2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio gali skirti pasirinktai organizacijai. Tai paramos būdas, nereikalaujantis iš gyventojo papildomų materialinių išteklių.

Norėdami skirti dalį savo mokesčių Salantų meno mokyklai, turite užpildyti prašymą (forma FR0512).

Duomenys, reikalingi prašymui:

Kretingos rajono Salantų meno mokykla

Paramos gavėjo kodas 191814262

Dėkojame už Jūsų gerumą ir bendradarbiavimą.