Respublikinis jaunųjų akordeonistų konkursas

Pateikta: 2019-02-27 22:00

2019 m. vasario 23 dieną Klaipėdoje, Stasio Šimkaus konservatorijoje vyko Respublikinio jaunųjų akordeonistų konkurso Žemaitijos ir Klaipėdos krašto I  turas. Jaunieji konkurso dalyviai varžėsi pagal amžių kategorijas: solistų, akordeonų ansamblių, mišrių ansamblių ir akordeonų orkestrų.

Salantų meno mokyklos akordeonistai dalyvavo jaunųjų ansamblių kategorijoje ir orkestrų kategorijoje. Konkurso dalyvių grojimą vertino keturi komisijos nariai - komisijos pirmininkas prof. Eduardas Gabnys ir kiti kompetentingi mūsų krašto pedagogai. Konkurso nugalėtojams – pirmų, antrų vietų laureatams suteikta teisė dalyvauti Respublikiniame akordeonistų konkurse Vilniuje.

Džiaugiamės, kad Salantų meno mokyklos akordeonų trio: Dovydas Būtė, Karolis  Bacys, Matas Kuzminskas bei akordeonų orkestras laimėjo prizines vietas ir dalyvaus Respublikiniame akordeonų konkurse Vilniuje kovo 19 – 23 dienomis. Abu kolektyvai apdovanoti II – os vietos laureato diplomais. Kolektyvų vadovė -  mokytoja Sigutė Kryžauskienė. Sveikiname. Foto