Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas ,,Pravėriau vario vartelius”

Pateikta: 2017-04-08 21:21 (atnaujinta: 2017-04-08 21:35)

2017 m. kovo 10 d. Kretingos rajono kultūros centro parodų salėje atidaryta respublikinio mokinių kūrybinių darbų konkurso ,,Pravėriau vario vartelius“ kūrybinių darbų paroda.

Šiais metais konkursas organizuojamas dešimtą kartą. Konkursą inicijuoja ir organizuoja Kretingos rajono Salantų meno mokykla. Renginio sumanytoja ir koordinatorė dailės mokytoja metodininkė Ingrida Taujanskienė.

Konkurso partneriai - Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius ir Salantų regioninio parko direkcija.

Konkurso tikslas - skatinti mokinius pažinti tautos kultūros paveldą, ugdyti pagarbą etninės kultūros tradicijoms, poreikį jas tęsti, puoselėti mokinių kūrybinius ir meninius gebėjimus.

Respublikiniam mokinių kūrybinių darbų konkursui ,,Pravėriau vario vartelius“ pateikti net 275 darbai iš Birštono, Kėdainių,  Jonavos, Mažeikių, Palangos, Raseinių, Skuodo ir Telšių miestų; Joniškio, Klaipėdos, Kretingos, Rietavo, Šilalės, Tauragės miestų ir rajonų; Kauno, Plungės, Radviliškio, Šiaulių, Šilutės, Švenčionių, Vilniaus ir Zarasų rajonų. Mokinius konkursui rengė 59 mokytojai.

Kūrybinius darbus vertino konkurso organizatorių sudaryta vertinimo komisija ir skyrė pirmą, antrą ir trečią vietas kiekvienoje amžiaus (I grupė – 7 – 10 metų, II grupė – 11 – 15 metų, III grupė - 16 – 18 metų) grupėje ir atskiras nominacijas pagal konkurso temas.

Konkurso laimėtojai ir juos parengę mokytojai parodos atidarymo metu apdovanoti Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus diplomais ir konkurso organizatorių bei partnerių įsteigtomis dovanomis.

Respublikinio mokinių kūrybinių darbų konkurso ,,Pravėriau vario vartelius“ dalyvių sąrašas.

Respublikinio mokinių kūrybinių darbų konkurso ,,Pravėriau vario vartelius“ laimėtojai.