Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas ,,Pravėriau vario vartelius“

Pateikta: 2019-02-28 21:04 (atnaujinta: 2019-04-23 15:57)

Dvyliktajame respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse ,,Pravėriau vario vartelius‘ dalyvavo 262 kūrybiniai darbai iš Elektrėnų, Ignalinos, Jonavos, Joniškio, Kelmės Klaipėdos, Kupiškio, Mažeikių, Palangos, Panevėžio, Plungės, Prienų, Radviliškio, Rietavo, Skuodo, Šiaulių, Šilalės, Šilutės, Tauragės, Vilkaviškio, Zarasų ir Kretingos miestų bei rajonų bendrojo ir neformaliojo ugdymo mokyklų. Konkurso darbai atkeliavo ir iš Lenkijos Seinų lietuvių Žiburio mokyklos. Konkurso dalyvius ruošė 65 pedagogai. Konkursą inicijuoja ir organizuoja Kretingos rajono Salantų meno mokykla. Renginio sumanytoja ir koordinatorė Ingrida Taujanskienė, dailės mokytoja metodininkė. Konkurso partneriai: Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius ir Kretingos rajono švietimo centras.

Vasario 22 dieną Salantų kultūros centre vyko respublikinio mokinių kūrybinių darbų konkurso ,,Pravėriau vario vartelius“ baigiamieji renginiai: konkurso laimėtojai dalyvavo edukacinėje programoje ,,Senieji amatai“, mokytojai – seminare praktikume ,,Tautos kultūros paveldas. Tradicinės švilpynės iš molio“. Konkurso laimėtojai, juos parengę mokytojai ir tėveliai susirinko į parodos atidarymą ir laimėtojų apdovanojimo šventę.

Kūrybinius darbus vertino konkurso organizatorių sudaryta vertinimo komisija ir skyrė pirmas, antras, trečias vietas kiekvienoje amžiaus grupėje (I grupė – 7 – 10 metų, II grupė – 11 – 15 metų, III grupė - 16 – 18 metų) ir nominacijas. Konkurso laimėtojai apdovanoti Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus padėkomis.

Kovo mėn. konkurso laimėtojų darbai eksponuojami Kretingos rajono švietimo centre. Kviečiame pasigrožėti jaunųjų kūrėjų darbais. Foto

Respublikinio mokinių kūrybinių darbų konkurso ,,Pravėriau vario vartelius“ dalyviai.

Respublikinio mokinių kūrybinių darbų konkurso ,,Pravėriau vario vartelius“ laimėtojai.