Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas ,,Pravėriau vario vartelius“

Pateikta: 2019-02-15 16:30 (atnaujinta: 2019-02-15 16:31)

2019 m. vasario 22 d. Respublikinio mokinių kūrybinių darbų konkurso ,,Pravėriau vario vartelius“ baigiamasis renginys Kretingos rajono Salantų meno mokykloje (Turgaus a. 15, Salantai):

12.00–14.30 val. seminaras-praktikumas mokytojams. ,,Tautos kultūros paveldo pažinimas. Tradicinės švilpynės iš molio“.  Mokytojai, pageidaujantys dalyvauti seminare, registruojasi elektroninėje renginių registracijos sistemoje  Semi plius https://www.semiplius.lt/ ;

12.00–14.30 val. mokiniams, konkurso dalyviams, edukacinis užsiėmimas;

14.30 val. Konkurso laimėtojų apdovanojimo šventė. Prašytume apie laimėtojų dalyvavimą  šventėje informuoti el. paštu smenom@smeno.kretinga.lm.lt iki vasario 21 d.

Maloniai kviečiame atvykti ir tikime, kad visų bendras susitikimas, džiaugsmingas buvimas kartu skatins puoselėti mokinių kūrybinius ir meninius gebėjimus.

Respublikinio mokinių kūrybinių darbų konkurso ,,Pravėriau vario vartelius“ dalyviai.

Respublikinio mokinių kūrybinių darbų konkurso ,,Pravėriau vario vartelius“ laimėtojai.