Tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas ,,Kaunas Sonorum“

Pateikta: 2020-01-16 13:49 (atnaujinta: 2020-01-16 13:52)

Gruodžio 2–6 dienomis Kaune vyko V-asis tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „Kaunas Sonorum“. Klasikinės muzikos konkurse pareiškė norą dalyvauti 375 dalyviai - 6-19 metų amžiaus fortepijono, styginių, pučiamųjų instrumentų, kanklių, akordeono muzikos atlikėjai bei vaikai ir jaunuoliai, besimokantys solinio dainavimo. Tarp konkurso dalyvių - 130 užsieniečių iš 15 šalių: Baltarusijos, Latvijos, Lenkijos, Estijos, Rusijos, Ukrainos, Austrijos, Slovėnijos, Čekijos, Kazachijos, Turkijos, Šiaurės Kipro, Čilės, Vietnamo, Albanijos. Konkurso dalyvius vertino tarptautinė vertinimo komisija. Vokalo grupėje, savo amžiaus kategorijoje, Salantų meno mokyklos mokinė solistė Aistė Slušnytė (mokytoja Vita Baužytė, koncertmeisterė Jekaterina Samulionienė) komisijos sprendimu, pelnė trečią vietą, Sveikiname!