Tarptautinis piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“

Pateikta: 2020-06-02 14:31

Panevėžio gamtos mokykla 29 kartą organizuoja tarptautinį piešinių konkursą „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“, skatinantį vaikus ir jaunimą pažinti gamtą, ugdytis aplinkosaugines kompetencijas, meninius – kūrybinius gebėjimus. Konkurso tikslas – ugdyti jaunąjį kūrėją, kuriam svarbiausias kūrybinio įkvėpimo šaltinis būtų Gamta. Tai paskatinimas vaikams atidžiau žvalgytis gamtoje, stengiantis ją pažinti, suprasti, išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą. Tai siekis per kūrybą esmingiau priartėti prie Gamtos, užmegzti emocinį ryšį su mus supančia aplinka. Šiais metais konkursui pateikta 415 kūrybinių darbų iš Lietuvos ir 6 užsienio šalių. Vertinimo komisija išrinko 80 geriausių darbų. Salantų meno mokyklos dailės skyriaus mokinė Gabrielė Drungilaitė apdovanota laureato diplomu (dailės mokytoja metodininkė Ingrida Taujanskienė). Sveikiname ir linkime naujų kūrybinių idėjų.