Tautinės muzikos ansamblių ir orkestrų festivalis ,,Trimitatis”

Pateikta: 2017-05-06 08:44
2017 m. balandžio 28 dieną Šilutėje vyko XVII-asis tautinės muzikos ansamblių ir orkestrų festivalis ,,Trimitatis”. Perėmę tradiciją iš Skuodo, Šilutės meno mokykla  kanklininkus, birbynininkus, skudutininkus ir kitus tautiniais instrumentais grojančius muzikantus iš Nidos, Klaipėdos miesto ir rajono, Plungės, Kretingos, Salantų,  Mažeikių, Naujosios Akmenės, Ventos, Kuršėnų, Marijampolės, Kalvarijos, Jurbarko, pakvietė koncertuoti ir pristatyti lietuvių liaudies instrumentus devyniose Šilutės miesto ir rajono mokyklose (Kintuose, Švėkšnoje, Rusnėje, Saugose, Juknaičiuose, Žemaičių Naumiestyje, Vainute, Šilutėje). Festivalį vainikavo baigiamasis koncertas Šilutės pramogų ir kultūros centre. Festivalyje, kartu su 500 dalyvių, dalyvavo mokyklos Tradicinių kanklių ansamblis (mokytoja Silvija Piluckienė).