Aš gyvenu prie jūros

Pateikta: 2017-03-20 21:07

XVI-ajame tarptautiniame vizualinio meno konkurse „Aš gyvenu prie jūros“, kurį organizavo Jūrmalos meno mokykla dalyvavo mokyklos dailės skyriaus mokinės: Andrėja Vičiūtė, Greta Venclauskaitė ir Neda Varpukauskaitė. Mokines konkursui ruošė dailės mokytoja metodininkė Ingrida Tuajanskienė. Konkursui šiemet iš viso pateikti 3 tūkst. 483 darbai, 2 tūkst. 300 iš jų atsiųsti iš skirtingų Latvijos miestų. Likusieji 1 tūkst. 182 kūriniai atkeliavo iš 27 pasaulio valstybių – Lietuvos, Estijos, Gruzijos, Rumunijos, Serbijos, Lenkijos, Ukrainos, Baltarusijos, Uzbekistano, Slovėnijos, Kroatijos, Ispanijos, Graikijos, Turkijos, Kipro, Bulgarijos, Tailando, Šri Lankos, Bangladešo, Indijos, Indonezijos ir kt. Aukso medaliais skirtingose konkurso amžiaus grupėse grafikos srityje apdovanotos – Neda Varpukauskaitė ir Greta Venclauskaitė, sidabro medalį tapybos srityje pelnė Andrėja Vičiūtė. Sveikiname.