Kanklininkė Gabrielė Drungilaitė ir dailės skyriaus mokinė Neda Varpukauskaitė tarp geriausių Kretingos rajono mokinių

Pateikta: 2015-08-24 14:51 (atnaujinta: 2016-08-22 19:54)

Š. m. birželio 11 dieną vienuolika gabiausių Kretingos rajono mokinių ir du kolektyvus už meno ir akademinius pasiekimus tarptautiniuose ir respublikiniuose konkursuose Kretingos rajono meras Juozas Mažeika ir Švietimo skyriaus vedėjas Antanas Sungaila apdovanojo unikalaus dizaino medaliais su Kretingos miesto simbolika. Medaliu apdovanota Respublikinio Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkurso laureatė  Salantų meno mokyklos kanklininkė Gabrielė Drungilaitė. Dailės skyriaus mokinei Nedai Varpukauskaitei medalis įteiktas už pasiekimus tarptautiniuose ir respublikiniuose konkursuose:  Tarptautiniame vaikų piešinių konkurse „Easter through childrens eye's 2014“ Rumunijoje, Diplomas I vieta; Tarptautiniame vaikų piešinių konkurse „May Peace Prevail On Earth“ JAV, Laureato diplomas I vieta; VII -ajame tarptautiniame vaikų piešinių konkurse - bienalėje  „Teheranas 2014“ Irane, Aukso medalis. Respublikiniame piešinių konkurse Europos kalbų dienai paminėti, Laureato diplomas; Nacionaliniame vaizduojamųjų menų projekte-konkurse „Ubuntu – aš esu, nes esi tu“, Laureato diplomas. Sveikiname ir linkime naujų laimėjimų.