Ritin kalne smiltatę

Pateikta: 2017-01-13 15:08

Konkursą – festivalį „Ritin kalne smiltatę“, skirtą kuršininko, visuomenės veikėjo, lituanisto, tautosakininko, profesoriaus Liudviko Rėzos 240-tosioms gimimo metinėms, organizavo Neringos meno mokykla. Šiuo konkursu – festivaliu siekiama ugdyti bendruomenę, gebančią tausoti anksčiau čia gyvenusių prūsų, kuršių, lietuvių ir kt. tautų istorinį, kultūrinį palikimą. Skatinti domėtis Kuršių Nerijos išskirtine istorija, atskleisti landšafto formavimosi įtaką čionykščių žmonių gyvenime, gerbti anksčiau čia gyvenusių žmonių kultūrą, išlikusį materialųjį ir nematerialųjį paveldą. Konkursui darbą „L. Rėzos laikus prisimenant“ parengė mokyklos dailės skyriaus mokinė Neda Varpukauskaitė, dailės mokytoja metodininkė Ingrida Taujanskienė. Nedai skirtas Liudviko Rėzos kultūros centro specialus prizas. Sveikiname.