Saugok savo tapatybę

Pateikta: 2015-04-27 14:58 (atnaujinta: 2016-08-22 19:45)

Š. m. balandžio 21 dieną Vilniuje vyko plakatų konkurso ,,Saugok savo tapatybę”, kurį organizavo Lietuvos vartotojų institutas, geriausių darbų autorių apdovanojimo šventė. Konkursas susilaukė didelio susidomėjimo – jame dalyvavo 130 jaunųjų autorių, iš viso atsiųsti 138 darbai. „Geriausi konkursui pateikti plakatai atskleidžia savitus problemos rakursus, asmenišką temos traktuotę, lakoniškai, įtaigiai ir originaliai perteikia aktualią informaciją“, – pastebi konkurso vertinimo komisijos pirmininkė Jurga Minčinauskienė. Apdovanojimų renginio metu ne tik paskelbti plakatų konkurso rezultatai ir apdovanoti nugalėtojai. Su konkurso dalyviais bendravę lektoriai taip pat pristatė tapatybės vagysčių problematiką, aptarė asmens duomenų saugojimo socialiniuose tinkluose svarbą ir kitas aktualias temas. Į šventę buvo pakviesta ir apdovanota diplomu dailės skyriaus mokinė Neda Varpukauskaitė (mokytoja Ingrida Taujanskienė). Sveikiname.