Ubuntu – aš esu, nes esi tu

Pateikta: 2015-04-13 09:15 (atnaujinta: 2016-08-22 19:44)

Baigėsi tris mėnesius trukęs Nacionalinis vaizduojamųjų menų projektas „Ubuntu – aš esu, nes esi tu“, kurį organizavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centras. Nacionaliniam piešinių konkursui savo darbus pateikė per 1000 jaunųjų 6-19 metų autorių  iš daugiau nei 70 šalies mokyklų. Vertinimo komisija laureatus rinko keliais etapais – pradžioje dailininkai rinko didžiausią meninę vertę skirtingomis technikomis atliktus dailės darbus, antrajame atrankos etape Afrikos žinovai vertino darbų siužetus – ar jie neprasilenkia su realybe bei kiek atspindi Afrikos nūdieną. Mūsų mokyklos dailės skyriaus  mokiniai Neda Varpukauskaitė ir Paulius Pilelis (mokytoja Ingrida Taujanskienė) tapo šio konkurso laureatais. Sveikiname.