Vaizduojamųjų menų konkursas Latvijoje

Pateikta: 2015-02-26 16:00 (atnaujinta: 2016-08-22 19:39)

Jūrmalos meno mokykla kartu su vandens parku „Livu akvaparks" organizavo 14-ąjį tarptautinį vaizduojamųjų menų konkursą „Es dzivoju pie jūras". Konkurso temos keičiasi kas metai ir visos susijusios su jūra. Šių metų tema – „Poilsis prie jūros". Konkurso dalyvių darbus vertino tarptautinė 10 narių komisija sudaryta iš mokytojų ir profesionalių dailininkų. 8-11 metų dalyvių grupėje mūsų mokyklos mokinė Emilija Budrytė laimėjo aukso, o 12-15 metų dalyvių grupėje dailės skyriaus 2 klasės mokinys Benjaminas Gembutas – bronzos medalius. Konkurso diplomais apdovanoti dailės skyriaus mokiniai: Austėja Mikalauskytė, Greta Venclauskaitė, Neda Varpukauskaitė ir Paulius Pilelis. Mokinius konkursui ruošė mokytoja Ingrida Taujanskienė. Sveikiname.