Virtuali paroda ,,Žemės gėrybės“

Pateikta: 2011-03-29 18:07 (atnaujinta: 2014-04-30 12:04)

Ankstyvojo ugdymo mokinių (Benitos Brazaitės, Aivaro Cibulskio, Sintijos Arlauskaitės, Raimondos Jonkutės, Ievos Taujanskaitės, Deimantės Ložytės, Auksės Valaitytės, Augustės Mikutaitės) ir dailės skyriaus mokinių (Dovilės Zubytės, Valentino Kazbaraičio, Linos Bertašiūtės, Pauliaus Pilelio, Justo Taujansko, Gabrielės Grogorianaitės, Salomėjos Lubytės, Ievos Kubiliūtės, Monikos Venckutės, Redos Jonušaitės, Sigitos Indriuškaitės, Martyno Kazakevičiaus, Laurynos Lubytės) darbai (mokytoja Ingrida Taujanskienė) eksponuojami virtualioje mokinių darbų parodoje „Žemės gėrybės", skirtoje Žemės dienai paminėti. Parodoje eksponuojamos 147 mokinių darbų nuotraukos iš keturiolikos Lietuvos mokyklų. ,,Nuostabius darbus kuriantys įvairaus amžiaus mokiniai semiasi iš gamtos ne tik kūrybinių idėjų, bet saugo ir puoselėja ją" - rašo parodos organizatorė, Šeduvos gimnazijos mokytoja ekspertė Inga Hokušienė.

Maloniai kviečiame apsilankyti virtualioje parodoje ,,Žemės gėrybės" adresu http://hokusiene.wordpress.com/2011/03/19/518/