Konkursas ,,Mano gamtos sapnai. Aš ir mano pajūris”

Pateikta: 2021-01-08 09:39 (atnaujinta: 2021-01-08 09:40)

Respublikinį vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursą „Mano gamtos sapnai”, „Aš ir mano pajūris organizavo viešoji įstaiga ,,Ars Major“, Baltic eco things d'Art Design Baltic Group ir Dailės mokytojų asociacija. Konkurso partneriai: Kultūros Paveldo Komisija, Lietuvos jūrų muziejus. Konkurso tikslas – sudaryti sąlygas Lietuvos vaikams ir jaunimui dailės kalba išreikšti savo santykį su gamta, skatinti juos pažinti gimtąjį kraštą, kultūros ir gamtos paveldą, meninės raiškos kalba atskleisti Lietuvos gamtos grožį. Salantų meno mokyklos dailės skyriaus mokinės Skaistė Lengvenytė, Amanda Alminaitė, Aistė Narvilaitė ir Fausta Kelpšaitė tapo konkurso laureatėmis. Mokines konkursui ruošė dailės mokytoja metodininkė Ingrida Taujanskienė. Sveikiname su gražiu laimėjimu konkurse.

Virtuali darbų paroda http://betadbg.com/BETadbg%20Konkurso%202020%20laureatai.pdf