Konkurso ,,Dainų dainelė“ rajoninis etapas

Pateikta: 2016-01-19 08:48

2016 m. sausio 14 d. Kretingos meno mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso ,,Dainų dainelė“ rajoninis etapas. Rajoniniame etape varžėsi vaikai ir mokiniai iš lopšelių-darželių „Pasaka“, „Eglutė“, „Žilvitis“, darželio - mokyklos „Žibutė“, Marijono Daujoto ir Grūšlaukės pagrindinių mokyklų, Kurmaičių pradinės mokyklos, Salantų gimnazijos, Salantų meno mokyklos, Baublių mokyklos - daugiafunkcio centro, Jurgio Pabrėžos universitetinės ir Vydmantų gimnazijų. Konkurse sėkmingai pasirodė ir zoniniame etape pakviestas dalyvauti mokyklos chorinio dainavimo 6 klasės solistas Linas Drąsutis. Konkursui Liną ruošė mokytoja Vita Baužytė, koncertmeisterė Jekaterina Samulionienė. Sveikiname ir linkime sėkmės zoniniame etape.