KŪRYBOS KONKURSAS „OPEROS PASAULIS“

Pateikta: 2016-05-10 14:41

Europos operos dienoms skirtas tarptautinis mokinių meninės kūrybos konkursas „Operos pasaulis“ šiemet susilaukė didelio mokinių dėmesio – gauta beveik 200 dailės darbų. Daugiausiai dalyviai siuntė tapybos darbus, atliktus guašu, tempera, akrilu, akvarele. Kai kuriuos kūrinius galima priskirti grafikos ir piešimo sritims. Operos temą vaikai interpretavo įvairiai – kūrė konkrečių spektaklių iliustracijas, plakatus ir bendresnius muziką ir teatrą vaizduojančius darbus. Konkurso dalyvių darbai buvo suskirstyti į tris grupes pagal amžių. Iš kiekvienos grupės buvo atrinkta 20 geriausių darbų, kurie bus eksponuojami parodoje. Iš pastarųjų 20-ies išrinkta po penkis laureato diplomais apdovanotus autorius.  Šiame konkurse 15-18 metų amžiaus grupėje laureato diplomu apdovanota mūsų mokyklos dailės skyriaus 4 klasės mokinė  Neda Varpukauskaitė (mokytoja Ingrida Taujanskienė). Sveikiname.