Lietuvos vakarų krašto Dainų šventė

Pateikta: 2022-06-17 16:49

Birželio 12 dieną, Klaipėdoje, Vasaros estradoje, vyko Lietuvos vakarų krašto Dainų šventė, skirta Mažosios Lietuvos lietuvių dainų švenčių 95-mečiui ir kompozitoriaus Stasio Šimkaus 135-osioms gimimo metinėms paminėti. Šiais metais į šventę atvyko daugiau nei 4 000 chorų dainininkų, daugiau nei 500 įvairių ansamblių muzikantų ir beveik 1 500 šokėjų iš visos Lietuvos.

Skambioje, kūrybinių emocijų ir puikios nuotaikos kupinoje šventėje dalyvavo Salantų meno mokyklos jaunių choras, vadovė Vita Baužytė, tradicinių ir koncertinių kanklių ansambliai, vadovė Silvija Piluckienė. Galime tik pasidžiaugti, jog Salantų meno mokyklos mokiniai turėjo puikią galimybę dainuoti ir muzikuoti kartu su 280 kolektyvų iš visos Lietuvos. FOTO