Mokinių kūrybinių darbų konkursas ,,Piešiame Jeruzalę”

Pateikta: 2017-02-21 15:45 (atnaujinta: 2017-02-21 15:46)

2017 m. vasario 17 d. Kretingos muziejaus Baltojoje salėje vyko Kretingos rajono savivaldybės mokinių kūrybinių darbų konkurso ,,Piešiame Jeruzalę“ laimėtojų ir dalyvių apdovanojimo šventė. Konkurso laimėtojams prizus įsteigė ir juos apdovanojo Izraelio valstybės ambasadorius Lietuvoje Amir Maimon kartu su Kretingos rajono savivaldybės meru Juozu Mažeika. Konkursą inicijavo ir organizavo Kretingos rajono savivaldybės meras Juozas Mažeika ir Izraelio valstybės ambasadorius Lietuvoje Amir Maimon.

Konkursas organizuotas siekiant glaudesnio Kretingos rajono savivaldybės ir Izraelio ambasados Lietuvoje bendradarbiavimo.Konkurse dalyvavo 8-17 metų 26 (dvidešimt šeši) Kretingos Simono Daukanto progimnazijos, Marijono Daujoto ir Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinių mokyklų, Grūšlaukės mokyklos-daugiafunkcio centro, Vydmantų ir Salantų gimnazijų bei Salantų meno mokyklos mokiniai ir jų mokytojai. Konkurso dalyviai buvo vertinami pagal autorių amžių trijose grupėse: I grupė – 7-10 metų; II grupė –11-14 metų; III grupė – 15-19 metų. Konkursui darbus parengė dailės skyriaus mokinės Roberta Diekontaitė, Gabija Gembutaitė ir Neda Varpukauskaitė (dailės mokytoja metodininkė Ingrida Taujanskienė). Konkurse mokines lydėjo sėkmė: Gabija Gembutaitė iškovojo II vietą, o Neda Varpukauskaitė - III vietą. Sveikiname.