Naujieji atradimai 2023

Pateikta: 2023-04-04 17:10

Paskelbti Respublikinio virtualaus jaunųjų atlikėjų konkurso  ,,Naujieji atradimai  2023" rezultatai. Konkursą organizavo Utenos meno mokykla, jo tikslas - skatinti moksleivių meninę muzikinę saviraišką, meistriškumą, kūrybinę iniciatyvą ir puoselėti atlikimo džiaugsmą. Konkurse dalyvavo 484 įvairių specialybių jaunieji muzikos atlikėjai: solistai, duetai, instrumentiniai ir vokaliniai ansambliai. Konkurse dalyvavo Salantų meno mokyklos mokiniai: Almiė Skersytė (fortepijonas) – II vietos diplomas, Smiltė Narvilaitė (fortepijonas) – II vietos diplomas, Benediktas Daukša (gitara) III vietos diplomas, Natalija Alminaitė (gitara) – III vietos diplomas, Austėja Kaubrytė (vokalas) – III vietos diplomas. Mokinius konkursui ruošė mokytojai: Eglė Valančienė, Jekaterina Samulionienė, Marius Janušas, Vita Baužytė. Dėkojame mokyklos jauniesiems atlikėjams ir jų mokytojams už aktyvų dalyvavimą konkurse, džiaugiamės rezultatais ir nuoširdžiai sveikiname!