Padėka

Pateikta: 2021-03-15 09:10 (atnaujinta: 2021-03-15 09:17)

Kai žmogus pirmiausia regi širdimi, jo atvirumas ir vidinė šviesa tampa tuo neišsenkančiu meilės šaltiniu, kuriame troškulį numalšina ir ramybę atranda pavargusios sielos. Tiesiog stebuklinga, kaip vidinės šviesos fone skleidžiasi paties žmogaus talentai, veriasi kūrybos horizontai, tarsi gyvybingų pavasario gūsių prisotinta, džiaugsmu pražysta visa jį supanti aplinka.

Lietuvoje yra daug nuostabių žmonių, kuriančių ir talentingų, kurie kiekvienas ypatingas savo vidine šviesa ir gerumu, savita meilės kalba. Norėčiau, kad kuo dažniau pastebėtume šviesulius gyvenančius tarp mūsų. Pasidžiaugtume vieni kitų gerosiomis savybėmis ir pasiekimais.

Atstovaujamoje Kuršo apygardoje, Salantų Meno mokykloje – džiugios nuotaikos. Tarptautiniame vaikų piešinių konkurse „CLEAN HANDS: SAVE LIVES“ Irane net septyni mokinių darbai apdovanoti aukso ir sidabro medaliais ir tai ne pirmas kartas, kai Salantų meno mokyklos auklėtinių darbai laimi tarptautiniame meno konkurse.

Jaunųjų kūrėjų darbai spinduliuoja šviesa ir meile Tėvynei. Juose įstabiai persipina unikalios atlikimo technikos ir tautiniai simboliai, lietuvių branginami visame pasaulyje. Žaliuojantys laukai, vaisius sirpinančios obelys ar gyvybės medžių giraitės, juosiančios namelius, tai – mūsų Lietuva.

Gėriuosi jaunųjų Salantų menininkų darbais, didžiuojuosi jų talento ir kūrybinės raiškos pripažinimu Tarptautinėje bendruomenėje!

Nuoširdžiai sveikinu prizininkus ir visą Salantų meno mokyklos kolektyvą, reikšdamas ypatingą padėką mokytojai ir meninei vadovei Ingridai Taujanskienei, įstaigos direktorei Silvijai Piluckienei už puoselėjamą meno šviesą, kurioje skleidžiasi vaikų talentai ir kūrybinė branda, pilietiškumas, gimtojo krašto ir Tėvynės meilė.

Reiškiu pagarbą ir nuoširdžiai dėkoju tėveliams už perteikiamas vertybes mūsų vaikams!

Lietuvos Respublikos Seimo narys  Antanas Vinkus