Peizažas – rudens spalvos

Pateikta: 2016-10-28 07:54

Paskelbti II-ojo respublikinio vaikų ir moksleivių piešinių konkurso ,,Peizažas – rudens spalvos“ rezultatai. Konkurso organizatorius - menų studija „Linksmos spalvos“. Konkursui darbus galėjo pateikti Lietuvos vaikai (5-6 m.) ir moksleiviai (7-19 metų). Vertinant darbus buvo atsižvelgiama į kūrybiškumą, originalumą, įdomų, savitą temos pateikimą, dailės technikų raiškos galimybę vaizduojant miesto, kaimo ir kt. peizažus. Komisija išrinko 1-3 vietų laimėtojus pagal amžiaus grupes ir nusprendė skirti padėkas už dalyvavimą respublikinio konkurso parodoje. Padėkos skirtos ir mūsų mokyklos mokiniams: Benui Grikpėdžiui „Išskrenda paukštelis į šiltus kraštus“, Gabrieliui Jonušui „Rudens darbai“ ir Gretai Venclauskaitei „Rudens spalvos mano mieste“. Mokinius konkursui ruošė dailės mokytoja metodininkė Ingrida Taujanskienė. Sveikiname!