Respublikinė konferencija ,,Muzikinio ugdymo problemos, sprendimai ir perspektyvos"

Pateikta: 2023-04-06 11:26 (atnaujinta: 2023-04-19 10:19)

2023 m. balandžio 7 dieną Salantų meno mokykloje vyko Respublikinė teorinė–praktinė konferencija „Muzikinio ugdymo problemos, sprendimai ir perspektyvos“. Konferencijos tikslas – skatinti šalies mokytojų bendradarbiavimą ir plėtoti tarpmokyklinius ryšius, dalijantis gerąja patirtimi, ieškanti būdų ugdymo kokybei gerinti. Plenariniame posėdyje buvo pristatyti du pranešimai: „Muzika, tai dar viena kalba, kurią galime padovanoti vaikui“ pranešėja Inga Grušaitė, Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos fortepijono mokytoja ekspertė ir „Avangardinis menas – žingsnis į priekį“, pranešėja Irutė Miltakienė, Mažeikių vaikų ir jaunimo daugiafunkcio centro dizaino studijos „Magija“ mokytoja metodininkė. Antrojoje konferencijos dalyje pranešimus pristate septyni mokytojai: Sonata Lingytė, Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos mokytoja metodininkė, Rimantas Eidėjus, Skuodo meno mokyklos mokytojas metodininkas, Vilija Revutienė, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokyklos mokytoja ekspertė, Kamilijus Venckus, Skuodo meno mokyklos vyresnysis mokytojas, Jolanta Banaitienė, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokyklos vyresnioji mokytoja, Silvija Stanienė, Kretingos meno mokyklos mokytoja metodininkė, Evaldas Pučkorius, Kretingos rajono Salantų meno mokyklos mokytojas. Atviras pamokas vedė: Tamara Žagarienė, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokyklos mokytoja ekspertė, Danguolė Gerdauskienė, Gargždų muzikos mokyklos mokytoja metodininkė, Vilma Budrienė, Kretingos rajono Salantų meno mokyklos vyresnioji mokytoja ir Vita Baužytė, Kretingos rajono Salantų meno mokyklos mokytoja metodininkė.

Nuostabi mokytojų tobulėjimo, bendradarbiavimo, pozityviosios patirties sklaidos diena. Dėkojame konferencijos pranešėjams, dalyviams, Kretingos rajono švietimo centrui ir Salantų meno mokyklos komandai: mokytojoms Jekaterinai Samulionienei, Vitai Baužytei ir direktorei Silvijai Piluckienei.

PROGRAMA