Respublikinis konkursas ,,Naujieji atradimai”

Pateikta: 2021-02-21 20:53 (atnaujinta: 2021-02-22 09:58)

2021 m. vasario 1-15 dienomis Utenos meno mokykloje vyko Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai”. Konkursas sulaukė 1163 dalyvių iš 103 Lietuvos ugdymo įstaigų  ir  tapo  vienu  didžiausių Lietuvos nuotolinių muzikinių konkursų. Šiuo renginiu  buvo siekiama įgalinti  virtualią erdvę naujųjų  talentų atradimui, vaikų atlikimo džiaugsmo ir meistriškumo puoselėjimui. Visą savaitę dalyvių pasirodymus vertino kompetentinga vertinimo komisiją, sudaryta iš garsiausių Lietuvos pedagogų ir atlikėjų.  Konkurse dalyvavo mokyklos gitaros 2 klasės mokinė Natalija Alminaitė, konkursui ruošė mokytojas Marius Janušas. Natalija apdovanota 3 vietos laureato diplomu. Džiaugiamės ir nuoširdžiai sveikiname!