Respublikinis konkursas ,,Naujieji atradimai"

Pateikta: 2022-04-08 09:54

Šių metų kovo mėn. 28 dieną įvyko Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai 2022“, kurį organizavo Utenos meno mokykla. Šiame konkurse dalyvavo ir prizines vietas laimėjo Salantų meno mokyklos mokiniai: styginių instrumentų kategorijoje Natalija Alminaitė (gitara) - II vieta; vokalo kategorijoje Austėja Kaubrytė - III vieta, Ernesta Latakaitė - III vieta, vokalinis ansamblis: Vidmantė Petrulevičiūtė, Gabrielė Batavičiūtė, Gabrielė Mataitytė, Ernesta Latakaitė, Vaiva Venckutė, Dalvita Rūkaitė, Viktorija Baužytė – II vieta. Konkursui mokinius ruošė mokytojai Marius Janušas, Vita Baužytė, koncertmeisterė Jekaterina Samulionienė. Nuoširdžiai džiaugiamės ir sveikiname konkurso laimėtojus ir jų mokytojus!