Respublikinis konkursas ,,Ritin kalne smiltate“

Pateikta: 2016-01-19 08:46

Respublikiniame meniniame kūrybiniame konkurse „Ritin kalne smiltate“ komisija vertino daugiau nei 300 darbų atsiųstų iš įvairių Lietuvos mokyklų. Konkursas skirtas Neringos miesto gimtadieniui. Projektu „Ritin klane smiltate“ siekiama ugdyti naują Lietuvos kartą, gebančią tausoti anksčiau čia gyvenusių prūsų, kuršių, lietuvių ir kt. tautų istorinį, kultūrinį palikimą, domėtis Kuršių Nerijos išskirtine istorija, atskleisti landšafto formavimosi įtaką čionykščių žmonių gyvenimo, gerbti anksčiau čia gyvenusių žmonių kultūrą, išlikusį materialiųjų ir nematerialųjį paveldą.

Vertinant konkurso darbus atsižvelgta į temos atitikimą, idėjos originalumą, kūrybiškumą. Gruodžio 1 d. Neringos istorijos muziejuje vykusiame baigiamajame renginyje buvo paskelbti konkurso nugalėtojai, o visi konkurso dalyviai pelnė padėkas. 16 – 19 metų amžiaus grupėje mūsų mokyklos dailės skyriaus IV klasės mokinė Neda Varpukauskaitė (vyr. dailės mokytoja Ingrida Taujanskienė) apdovanota I laipsnio diplomu. Sveikiname. FOTO