XV Tarptautinis vaikų tapybos ir grafikos konkursas „In My Homeland“

Pateikta: 2020-03-24 14:41

XV Tarptautiniam vaikų tapybos ir grafikos konkursui „In My Homeland“  Baltarusijoje pateikti  10 612 darbai iš 26 valstybių. Konkurso darbus vertino tarptautinė 15 profesionalių dailininkų, mokytojų ir menotyrininkų komisija. XV tarptautiniame vaikų tapybos ir grafikos konkurse „In My Homeland“ 671 dalyvių darbai pelnė konkurso laureato diplomus, iš kurių 326 dalyviai apdovanoti laureato diplomais ir medaliais,  345 dalyviai - laureato diplomais, 743 dalyviai - diplomais. Konkurse laureato diplomais ir medaliais apdovanotos Salantų meno mokyklos mokinės: Roberta Diekontaitė, Ieva Grikpėdytė, Urtė Martišiūtė ir Jogailė Mikutavičiūtė, Gabrielė Drungilaitė pelnė laureato diplomą, o Aurėja Domarkaitė ir Skaistė Lengvenytė – diplomus. Mokines konkursui ruošė dailės mokytoja metodininkė Ingrida Taujanskienė. Sveikiname!